Třídní výlet 6.A do JumpParku

27.06. 2017

Dne 21.6. se třída 6.A vydala vlakem až do Prahy. Po dlouhé cestě jsme dojeli na místo. Pak jsme jeli ještě MHD, což byl taky pěkný zážitek. Naše cesta vedla přímo do JumpParku. Když jsme viděli tu hnusnou budovu, tak jsme se všichni zděsili. Jakmile jsme vešli dovnitř, ulevilo se nám. V JumParku to bylo super. Skákali jsme do molitanů, prohlédli jsme si i 3D vybíjenou. Nezapomněli jsme se podívat na trampolíny na stěně a dlouhé trampolíny. Můžeme si dovolit říct, že to byl snad nejlepší výlet. Jsme moc rádi, že výlet jsme si mohli vybrat sami, což pro nás nebylo z prvního stupně obvyklé.

Výlet jsme si moc užili a doufáme, že příští výlet bude tak skvělý jako tento!

Tereza Vácová 6.A