Taneční kroužek na Kreativu

25.11. 2018
Taneční kroužek na Kreativu

Ve dnech 23.-24.11.2018 proběhl soběslavský Kreativ.
   Děti z taneční skupiny Dance club Stars pod vedením, trenérky Lucie Bláhové, protančily oba dva tyto úžasné dny. Každá skupina měla připraveny svoje skladby a všem se moc líbily. Přišly spousty lidí a rodiče dětí byli velmi potěšeni z vystoupení, dokonce padla i ta slza radosti a dojetí!
   Já tímto moc děkuji svým dětem za úžasný výkon, jsem na ně nesmírně pyšná a děkuji všem, kteří se na nás přišli podívat a podpořili nás tak na našem prvním vystoupení v tomto tanečním roce! Dále děkuji těm, kteří nás pozvali, abychom na této akci mohli vystupovat!

Za celou taneční skupinu trenérka Lucie Bláhová