Taneční kroužek

17.12. 2017

Dne 14.12.2017 se děti z tanečního kroužku pod vedením trenérky Lucie Bláhové, zúčastnily vánočního vystoupení v Senior domě v Soběslavi.
   Bylo to jejich úplně první vystoupení, první skladba, kterou pilně trénovaly a zhostily se toho velmi statečně. Jak o nich říká jejich trenérka Lucka, tak jsou velmi šikovné a už se společně těší na další skladby, které budou stále těžší a těžší. Děti si vystoupení společně s trenérkou velmi užily a dne 15. 12. 2017 si děti užily i jejich poslední trénink v roce 2017. Zažily tam spoustu zábavy, jídla, pití, dárečků.
   Všichni se už společně těšíme na naší další taneční sezonu v roce 2018 a všem do nového roku přejeme hodně štěstí, radosti, lásky ale hlavně zdraví, protože to je nejdůležitější!

Za celý taneční kroužek Lucie Bláhová (trenérka)