Soutěž Eurorebus 2016

11.04. 2016

Do soutěže  Eurorebus se v letošním školním roce zapojily děti z 1. stupně. Dne 7.4. 2016 se konalo krajské kolo v Českých Budějovicích. Do klání s ostatními školami bylo vysláno tříčlenné družstvo ve složení Adrian Vlna (3. B), Marie Kipielová (4. B) a Lucie Pejšová (5. B). Naše družstvo se s nástrahami Eurorebusu vypořádalo jako třetí nejlepší  a děti si odvezly nejen bronzové medaile, ale také postup do celorepublikového finále.

Ve vedlejší slosovací soutěži získali naši dva starší zástupci vstupenku do Aquapalace Praha.

Všem třem žákům děkuji za skvělý výkon a přeji hodně úspěchů v Praze.

Ludmila Hrušková