Recitační soutěž - krajské kolo

27.04. 2018

Dne 26.4.2018 se Elena Montoto ze 6.A zúčastnila krajského kola recitační soutěže, které se konalo v Českém Krumlově, kam se probojovala díky výhře v kole okresním.
   Úroveň už zde byla zcela jiná. Bylo vidět, že děti jsou na svá vystoupení pečlivě připravovány. Na začátku dne bylo pro žáky přichystáno několik cvičení, kde se všichni uvolnili a rozmluvili. Poté už následovaly jednotlivé recitace připravených textů. Po prvním kole neměla porota jasného favorita, a proto poprosila všechny zúčastněné o přednes druhých textů. Zde už ale vítěze vybrat museli. Elena se bohužel neumístila, i přes to si ale odnesla věcný dárek v podobě podkovy pro štěstí, mnoho zkušeností a zážitků. Zároveň zde byl připraven po celý den doprovodný program, který si všichni moc užili.

Veronika Ťoupalová