Recitační soutěž

21.02. 2018

Jedním únorovým odpolednem se naší školou rozezněly veršíky malých recitátorů.
   Ti se sešli, aby se pochlubili tím, co se během předchozího roku naučili a jak se jim podařilo vylepšit své recitační umění. A že se měli čím pochlubit, zjistila během chviličky i odborná porota složená z učitelek prvního stupně. Ta po nelehkém rozhodování vyhlásila výsledky, které doprovodila nejen hodnocením, ale také důležitými radami o úskalích recitace.
   I když ocenění získali jen někteří, doopravdy zvítězili vlastně všichni, kteří se nebáli vystoupit se svou recitací před neznámým publikem.

Výsledky 1. kategorie

1. Gabriela Vlnová - 3.A