Login

Přespolní běh v Táboře

04.10. 2016
Kliknutím na fotografii se přesunete do I-Alba.

V pátek 30. září 2016 se již tradičně vypravila početná skupina běžců vytrvalců reprezentovat naši školu na Okresní přebor družstev v přespolním běhu. Závody se opět  konaly v terénu okolo sportovního areálu Komora. Počasí se vydařilo a všichni přihlížející mohli být svědky výborných sportovních výkonů, které mladí sportovci předvedli.

V kategorii dětí z 1 .stupně soutěžila 3členná družstva a počítalo se pořadí každého závodníka. 2.stupeň stavěl družstva pětičlenná, počítali se první čtyři.

Vynikajícího výsledku dosáhlo družstvo dívek  4.-5. tříd ve složení Zuzana Havlíková, Adéla ŠtefanováEma Zabloudilová, které přivezly vítězství. Třetí místo vybojovalo  družstvo chlapců  4.-5.tříd ve složení Matěj Gajdolín, Tadeáš Pinc a David Petrásek. Páté místo získaly dívky  v kategorii  6.-7.tř., šestí skončili chlapci 6.-7.tř a deváté dívky  2.-3.tř.

Stříbrnou  medaili v soutěži jednotlivců získala vynikajícím výkonem Zuzka Havlíková z 5.ročníku a bronzovou Roman Pokorný z 9.ročníku.  Blahopřejeme. Zároveň děkujeme všem soutěžícím za příkladnou reprezentaci školy.