Pohár rozhlasu 2016

12.05. 2016
Pohár rozhlasu 2016

První atletické klání letošní sezóny proběhlo na stadionu Míru v Táboře 9.5. 2016.
   V ideálním atletickém počasí se našim žákům vedlo na jedničku. V konkurenci dvanácti škol si nejlépe vedlo družstvo starších žákyň, které si výborným druhým místem zajistilo účast v krajském kole. Pěkných umístění dosáhly i ostatní kategorie. Starší žáci 7. místo, mladší žáci 4. místo a mladší žákyně 5. místo.
   Všichni závodníci si zaslouží velkou pochvalu a starším žákyním držíme palce v krajském kole.

Sestava starších žákyň:

Eliška Novotná , Klára Málková, Veronika Fördösová, Tereza Zemanová, Hana Jeníčková, Kateřina Doležalová, Alena Břízová, Eliška Křivanová, Veronika Chlaňová, Markéta Pekařová.

Vladimír Máca