Poděkování za pomoc v soutěži

09.12. 2015

Vážení rodiče,

od 14. 9. do 22. 11. 2015 probíhala soutěž nazvaná „Domestos pro školy“. Soutěžily MŠ a 1. stupně ZŠ každé ve své kategorii, soutěžilo se, jak víte, o velmi hodnotné ceny.

Díky Vašim hlasům a zaslaným účtenkám získala naše škola jednu z vedlejších výher, tj. roční zásobu čistícího a desinfekčního prostředku Domestos. Uspořené prostředky tak můžeme věnovat na zlepšení školního prostředí např. na toaletách a jinde.

Děkujeme Vám všem za aktivní účast v této soutěži a doufáme, že naši školu podpoříte i v budoucnu.

Mgr. L. Hrušková