Poděkování ředitele školy

26.06. 2020

Vážení rodiče,

vždy jsme si velice vážili Vaší spolupráce a v této mimořádné době o to více. Chceme Vám proto poděkovat za Vaši snahu, odpovědný přístup, spolupráci a pomoc, kterou jste svým dětem poskytli v této nelehké době při vzdělávání na dálku. Uzavření škol proběhlo během jediného dne a museli jsme hledat cesty, jak dětem zprostředkovat učivo. Bez Vaší pomoci bychom tuto neobvyklou situaci jen těžko zvládli. Měli jste to neobyčejně těžké. Byli jste nuceni skloubit starosti a práci v zaměstnání s péčí o chod domácnosti a k tomu přibylo navíc učení se s dětmi.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně zdraví, optimismu, pohodové a slunečné prázdniny a příjemnou dovolenou.

Mgr. Holas Jan, ředitel školy a všichni zaměstnanci školy