Olympiáda v anglickém jazyce

29.01. 2017

V lednu proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Soutěže se zúčastnilo celkem 26 žáků 6.–9. tříd. Děti byly rozděleny do dvou kategorií. Obě skupiny čekal gramaticko-lexikální test, poslechový test a konverzace na vylosované téma.

V kategorii I.A (6. a 7. třída) zvítězili Filip a Jan Hoškovi (oba 7.A), na třetím místě se umístil Duong Nhat Minh (6.B)

Kategorii II.A (8. a 9. ročník) ovládli osmáci. Na prvním místě se umístil Tomáš Přibyl (8.A), na druhém místě Matěj Mattanelli (8.B) a stupně vítězů doplnila ještě Barbora Sladovníková (8.A).

Do okresního kola postupuje Tomáš Přibyl a ___ Hošek.

Všichni účastníci předvedli dobrý výkon a všem patří velký dík.

Mgr. Lukáš Lis

Výsledky - kategorie I.A Výsledky - kategorie II.A