Okresní přebor v přespolním běhu

25.09. 2017

V pátek 22. září se uskutečnil již tradiční Okresní přebor v přespolním běhu. Krásný táborský areál Komora uvítal sportovce ze 16 škol. Bohužel tentokrát nepřálo počasí a celé dopoledne bylo chladné, sychravé a chvílemi i hustě pršelo. Přesto přivezli naši sportovci celou řadu pěkných výsledků.

V soutěži jednotlivců získaly medaile tyto vynikající běžkyně:

zlato Adéla Štefanová z 5.A,
stříbro Ema Zabloudilová ze 6.A,
bronz Veronika Holcová ze 3.A a také Michaela Holcová ze 7.A.

V soutěži družstev, která jsou na 1. stupni tříčlenná a na druhém pětičlenná, se výsledky závodníků sčítají.

Vítězsví domů přivezlo družstvo dívek ze 4. a 5. tříd ve složení Adélka Štefanová, Kamča Viturková a Bibi Koloušková.

Diplom za 3. místo přivezla obě družstva dívek ze druhého stupně. Mladší ve složení Ema Zabloudilová, Míša Holcová, Zuzka Havlíková a Lucka Pejšová,  starší ve složení Bára Sladovníková, Kamča Živná, Kristýna Hybšová, Zuzka Cihlářová a Verča Gajdolínová.

Sedmé příčky obsadila obě družstva chlapců ze druhého stupně, nejmladší dívky byly desáté.

Děkujeme všem za příkladnou reprezentaci naší školy.

D.Pincová, M.Máca