Okresní kolo konverzační soutěže v AJ

10.02. 2016

Dne 9. února 2016 se v Táboře uskutečnilo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Naši školu reprezentovala v kategorii I.A (6. + 7. ročník) vítězka školního kola Sára Montoto Trujillo ze 7.A.  Kategorii II.A (8. + 9. ročník) si vyzkoušel Petr Kalaš z 9.B.

Oba dva předvedli kvalitní výkony především v písemné části. Sice nedosáhli na příčky nejvyšší, ale ostudu rozhodně neudělali. Sára i Petr se umístili přibližně v polovině výsledkové tabulky. Sára skončila na 8. místě (ze 14 soutěžících), Petr obsadil místo deváté (19 soutěžících).

Oběma patří poděkování za reprezentaci školy a gratulace k dobrým výsledkům.

Mgr. Lukáš Lis