Okresní florbalová soutěž

24.11. 2015
Okresní florbalová soutěž

Po loňském triumfu naše děti opět zazářily na okresním kole florbalové soutěže „Think Blue. Cup.“, když dne 20. 11. 2015 vybojovaly v obou kategoriích (dívky, hoši) první místa!

Obě družstva nepoznala v celém turnaji jedinou porážku. Chlapci postupně porazili šest soupeřů, a to ZŠ Tučapy, ZŠ Planá nad Lužnicí, ZŠ Chotoviny, dvě ZŠ z Bechyně a ZŠ Choustník. Děvčata vyhrála čtyři utkání. Změřila síly s dívkami ze ZŠ E. Beneše Soběslav, ZŠ Tučapy, ZŠ Planá nad Lužnicí a ZŠ Chotoviny. Kromě pohárů a drobných cen je pro děti velkou odměnou postup do krajského kola této soutěže. Všem patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy. Pochvalu si zaslouží rovněž organizátoři a rozhodčí, kteří při této akci pomáhali.

Sestava dívek: Lucie Nejedlá, Adéla Stiborová, Adéla Štefanová, Nikita Kyptová, Kamila Viturková, Vanessa Marešová, Klára Mládková, Eliška Paušová, Lucie Přibylová, Tereza Vácová, Tereza Weberová.

Sestava chlapců: Daniel Jansa, Filip Petrásek, David Štefan, Lukáš Novotný, Jakub Mareš, Jakub Hybš, Tadeáš Faust, Kryštof Nekola, Matěj Gajdolín, David Petrásek, Martin Novotný, Lukáš Prokeš, Matěj Máca.

Ilona Klimešová