Návštěva Městského úřadu v Soběslavi

16.09. 2015

15. 9. 2015 se děti ze třetí třídy mohly podívat na místní městský úřad.
   V zasedací místnosti je přivítal místostarosta Soběslavi, pan Vladimír Drachovský. Seznámil žáky s historií města, památkami, jednotlivými odbory, které má město na starosti. Děti si tak zopakovaly své znalosti z hodin prvouky. Pan místostarosta pak vyzkoušel pozornost dětí malým testem. Dále si žáci prohlédli ostatní části úřadu, například pasové oddělení nebo kamerový systém.
   Všem dětem se návštěva moc líbila. Panu Vladimíru Drachovskému děkujeme za poutavé vyprávění a vstřícnost.

Ilona Klimešová