Mozaika činností ve školní družině

24.04. 2017

Děti, které navštěvují školní družinu, měly možnost aktivně využít svůj volný čas a zúčastnit se sobotního výletu do plaveckého bazénu v Českých Budějovicích dne 8.4.2017. V plné míře si užily koupání v bazénech i jízdu na toboganu. Výlet, kterého se zúčastnilo 40 dětí, proběhl v příjemné atmosféře.

V rámci programu činností ŠD bylo pro děti připraveno pokračování „Bludiště“. V této části zábavné soutěže děti plnily úkoly s tělovýchovnými prvky. Všechny se snažily je co nejlépe zvládnout a tak získat cenné body do celkového hodnocení soutěže. Děti se mohou těšit na pokračování „Bludiště“, které bude tematicky zaměřeno na přírodu, dopravní výchovu, společenské chování a zajímavé úlohy z matematiky.

Společně jsme se připravovali na svátky jara – Velikonoce.Děti si vyrobily působivé velikonoční dekorace,zúčastnily se soutěže „Hledáme kraslici“. Radost měly nejen z hledání kraslic, ale i ze sladkostí, které pro ně vychovatelky připravily.

Kolektiv vychovatelek ŠD