Mikulášská laťka

05.12. 2017

Táborské gymnázium hostilo posledního listopadu jubilejní 20. ročník Mikulášské laťky.
   Naše škola vypravila na tyto závody ve skoku vysokém rekorní počet závodníků. Celkem naši školu reprezentovalo ve čtyřech kategoriích 27 soutěžících.
   Nejlépe si vedla kategorie mladších žákyň, kde se z bronzu radovala Michaela Holcová a dělené 4. místo obsadily ještě Ema Zabloudilová a Zuzana Havlíková (všechny tři dívky skočily 130 cm) . Dále stojí za zmínku 9. místa Viktora Kolouška (130 cm, mladší žák) a Míry Forsztáka (150 cm, starší žák).
   Všem našim závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a organizátorům soutěže za výbornou atmosféru.

Vladimír Máca