Malovali jsme kontejnery!

23.05. 2017
Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

V úterý 16.5. jsme my, holky z 8.B, konečně malovaly kontejner na plasty u Gymnázia v Soběslavi. Výtvarnou soutěž na pomalování vyhrála Kamila Kůrková s Andreou Snášelovou a pozvaly si mě a Simonu Mazurovou ke spolupráci. Jako dozor a výpomoc fungoval náš pan učitel Žák. Práci jsme si i přes nepříjemné sluníčko a bolavé nohy ze školní olympiády společně užili a kontejner se nám vydařil. Tímto chci poděkovat panu učiteli Žákovi, že nám vše dobře připravil a umožnil.

Aneta Jindrová, 8.B

Ještě na vysvětlenou k předchozím řádkům: Naše škola se zúčastnila – společně s dalšími třemi školami ze Soběslavi – akce nazvané GrafitEko (malování na kontejnery). Pořádal ji spolek Soběslávka v součinnosti s městem Soběslav. Každá škola si vzala na starost jeden z kontejnerů u gymnázia – my jsme měli plasty. Vítězné návrhy vybírala komise složená z učitelů Vv na daných školách, zástupce města a zástupce Soběslávky. Celou akci považuji za skvělý nápad a myslím, že pomalované kontejnery městu sluší. Je jich v našem městě ještě dost – co takhle dát si v příštím roce GrafitEko 2 ?

Radovan Žák