Lyžařský výcvikový kurz 2017

02.02. 2017

Ve dnech 15. - 20. ledna 2017 se uskutečnil lyžařský výcvikový kurz pro žáky 7. ročníku v lyžařském areálu na Lipně - Kramolín. Ubytováni jsme byli v Penzionu Kovářov a odtud jsme každý den jezdili do lyžařského střediska na Kramolín. Kurzu se zúčastnilo 38 žáků sedmých tříd a jako instruktoři s námi byli učitelé Vladimír Máca, Jan Holas, Josef Novotný a Jana Holcová, vychovatelka Jana Hesová a zdravotnice Táňa Šimková.

Výcvik trval každý den dohromady čtyři hodiny (dvě hodiny dopoledne a dvě odpoledne) na lyžích nebo na snowboardu. Večer jsme měli přednášky a besedy o lyžování. Jen ve středu odpoledne se odpočívalo - mohli jsme se vydat do bazénu nebo jít na procházku po obci Lipno. Po večeři jsme měli možnost zúčastnit se večerního lyžování.

Předposlední den ve čtvrtek jsme byli všichni pasováni na lyžaře a snowboardisty.

LVK jsme si všichni moc užili a máme z něj nádherné vzpomínky.

Šárka Drunecká, 7. A