Lyžařský výcvikový kurz 2016

05.02. 2016

Ve dnech 17. – 22. ledna 2016 se na naší škole pořádal lyžařský výcvikový kurz pro žáky 7. ročníku. Společně s vyučujícími (V. Máca, J. Novotný, J. Holas, M. Kubů, V. Máchová) a zdravotnicí (T. Šimková) jsme se kolem jedenácté hodiny vypravili do penzionu Kovářov. Odtud jsme pak vyjížděli do lyžařského střediska Kramolín.

Každý den jsme měli celkem čtyři hodiny (dvě dopoledne + dvě odpoledne) lyžařského a snowboardového výcviku. Jen ve středu byl tzv. odpočinkový den. Odpoledne jsme se mohli vydat do bazénu nebo na procházku po městě. Večer jsme měli možnost zúčastnit se večerního lyžování.

Předposlední den jsme všichni byli pasováni na lyžaře a snowboardisty.

Všichni máme spoustu nových zážitků a LVK jsme si velice užili.

Kateřina Řezníčková, 7.A