Lyžařský kurz páťáků

08.01. 2019

Nový kalendářní rok nemohl pro naše páťáky začít lépe. Vyrazili totiž na svůj první lyžařský kurz. Prvního ledna se nalodili do autobusu se všemi objemnými zavazadly a zamířili směr Kovářov, kde byli ubytováni v příjemném penzionu.

Příjezd byl sice ve znamení deště, ale již druhý den ráno nás čekala nová nadílka sněhu a pravé zimní počasí. Každý den se žáci vypravili na nedaleké svahy lyžařského areálu Lipno a pod vedením učitelů se zdokonalovali ve svém lyžařském či snowboardovém umění. Také se dověděli nové informace z lyžařské teorie při večerních přednáškách a užili si zábavu při společných hrách.

Po celou dobu kurzu vládla mezi žáky i učiteli dobrá nálada a věříme, že si všichni odvezli domů pěkné vzpomínky a k lyžování se budou i nadále rádi vracet.

Ilona Grenarová, Dominika Pincová