Letní tábor Dírná 2024

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Ve dnech 7. 7. – 14. 7. 2024 proběhl letní tábor v Dírné pořádaný školní družinou při ZŠ Komenského ulice, kterého se zúčastnilo 53 dětí.

V rámci celotáborové hry pod názvem „Hry bez hranic“ a doprovodného programu byly pro děti připraveny soutěže, hry, zážitkové akce různého charakteru. Své síly si změřily při štafetových hrách, sportovních turnajích. Vyzkoušely si střelbu ze vzduchovky, řídit traktor, hledaly poklad.

Zážitkem pro děti byla návštěva hasičů z Přehořova.  Měly možnost si prohlédnout hasičské auto a zhlédnout praktické ukázky. Nechyběla ani tolik oblíbená vodní skluzavka. Zajímavý program si připravili vojáci 15. ženijního pluku z Bechyně. O životě dravců se dozvěděly při návštěvě sokolníka. Tábor byl ukončen slavnostním vyhlášením výsledků celotáborové hry, předáním medailí, diplomů, drobných dárků, diskotékou a ohňostrojem.

Velké poděkování patří sponzorům: firmám E.ON, Frisch HOLZ, Fontea s.r.o., Bohemia Chips, p. Hákovi, Rokosovi, Kubešovi, Vackovi, Váchovi, Halaškovi.a dále OÚ v Dírné, p. Wratislavovi a Průšovi.

Jitka Macháčková, vedoucí LT

Created by © 2015-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy