Kosky 2024

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Do kempu Kosky nedaleko obce Majdaleny vyrazilo ráno ve čtvrtek 5. září od naší školy 25 cyklistů z druhého stupně, aby do neděle 8. září najeli několik kilometrů v Třeboňské pánvi. Počasí nám až neuvěřitelně přálo. Na kole bylo příjemně a každý večer byla i koupačka v místních pískovnách. Během putování jsme navštívili mnoho známých míst jako například Schwarzenberskou hrobku v Třeboni, nejsevernější bod Rakouska a mnoho dalších míst. Nakonec nám tachometr při nedělním návratu ukázal neuvěřitelných 250 najetých kilometrů. Již nyní se těšíme na příští rok a další putování na kolech.

„bajkeři“

Created by © 2015-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy