Informace k výuce od 18. 11. 2020

16.11. 2020

Vážení rodiče,

sděluji Vám nové informace k průběhu vzdělávání na naší škole podle nařízení Vlády ČR.

Od středy 18. 11. nastupují do školy žáci 1. a 2. tříd. Učit se budou dle běžného rozvrhu, který platil od září. Povinnost žáků je nosit roušku po celou dobu pobytu ve škole. Prosím tedy, aby měl každý žák minimálně dvě roušky na každý den. Obědy budou žákům hromadně přihlášeny. Můžete si jen hlídat odhlášení oběda v případě neúčasti Vašeho dítěte ve škole.

Školní družina bude pro žáky 1. a 2. tříd v provozu od 6:00 do 16:00. Pro odchod žáků ze školní družiny platí opět zápisový lístek, který jste vyplňovali v září. Individuální změny je zapotřebí si domluvit s vychovatelkami.

Ostatní třídy zůstávají stále až do odvolání uzavřeny a žáci se budou i nadále distančně vzdělávat podle upraveného rozvrhu.

Pro žáky vzdělávající se nadále distančním způsobem je ale umožněna konzultace s učitelem ve škole (jeden žák - jeden učitel, může být přítomen i zák. zástupce). V případě zájmu o tuto konzultaci je zapotřebí se spojit s daným učitelem a konzultaci si předem domluvit. Kontakt na vyučující je na stránkách školy nebo Vám byly sděleny na třídních schůzkách.

Z důvodu nástupu žáků 1. a 2. tříd dochází i k úpravě výdejní doby pro strávníky takto:

10:30 – 11:00 žáci vzdělávající se distančním způsobem do jídlonosičů (obědy jsou stále odhlášeny, pokud máte zájem je třeba si oběd přihlásit)

11:00 – 13:15 zaměstnanci školy a žáci 1. a 2. tříd

13:15 – 13:45 žáci vzdělávající se distančním způsobem do jídlonosičů (obědy jsou stále odhlášeny, pokud máte zájem je třeba si oběd přihlásit)

Oběd je možné vydat jen osobě, které nebyla nařízena karanténa ani zakázána přítomnost ve škole a pouze v době určené pro výdej do jídlonosičů.

S přáním hezkého dne a pevného zdraví

Mgr. Jan Holas, ředitel školy