iBoccia nás baví

21.02. 2018

Ve středu 21. 2. 2018 se rozhořely boje na meziškolním turnaji v iBoccie. Vzorně připravený a zorganizovaný turnaj jsme si mohli vyzkoušet poprvé v loňském roce. Moc se nám tato soutěž zalíbila, a proto jsme s nadšením přivítali pozvání na další ročník.
   Této hry se zúčastnila čtyři družstva z naší třídy a stejný počet týmů ze ZŠ Edvarda Beneše. Po úvodních zápasech se rozhodovalo o postupu do semifinále. A všechna naše družstva- Myšáci, Bočáci, Bagři a Ježci se tam dostala! Samozřejmě také díky našim kapitánům (Miroslav Forszták, Tomáš Petrásek, Filip Štětina, David Novák), kteří se svým týmům pomáhali a radili.
   Zlaté medaile nakonec získali Myšáci, stříbrné Bagři, bronzové Bočáci a bramborové Ježci.
   Turnaj jsme si všichni užili a těšíme se na další.

Ilona Klimešová + 5. A