Hravé léto

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

V termínu 15.7.-19.7.2024 probíhal na naší škole II. turnus příměstských táborů, kterého se zúčastnilo 25 dětí.

Do programu tábora byly zařazeny aktivity nejen zábavné, ale i vzdělávací. Připraveny byly soutěže, hry, sportovní utkání, vycházky do přírody, poznávání našeho města, filmové představení a výlety. Byl dán prostor i pro činnosti a hry podle přání dětí.

Zážitkovou akcí se stal výlet do ZOO Větrovy. Prostřednictvím komentované prohlídky se děti dozvěděly spoustu zajímavých informací o životě jednotlivých druhů. Děti měly také skvělou příležitost prohlédnout si s p. Novákem leteckou techniku na soběslavském letišti a vyzkoušet si jízdu na šlapacích letadlech.

K příjemnému osvěžení v horkých letních dnech přispěly návštěvy místního koupaliště s vodními atrakcemi. Vítaným zpestřením byla pro děti táborová pouť. Za vysoutěžené táborové peníze si pak v malém stánku mohly koupit drobné dárky.

Nechybělo slavností ukončení tábora, zhodnocení všech aktivit, pochvala účastníků, předání pamětních medailí.

Velké poděkování patří pí kuchařkám a pí vedoucí školní jídelny. Po celou dobu pro děti připravovaly skvělá jídla a na závěr tábora si pro ně připravily malé překvapení.

Vychovatelky ŠD: Jitka Macháčková, D. Pechová

Created by © 2015-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy