Hejtmanův pohár

07.11. 2015

V loňském školním roce se naše škola zúčastnila prvního ročníku soutěže o Hejtmanův pohár.

Co je účelem této soutěže? Aby se v hodinách tělesné výchovy zapojili všichni žáci a mohli si tak vyzkoušet neobvyklou překážkovou dráhu. Každý žák může svůj čas zlepšovat, neboť má k dispozici celkem pět pokusů. Součástí dalších bodovaných úkolů byly fotografie a videa z překonávání dráhy.

V minulém školním roce se v Jihočeském kraji zapsalo do soutěže celkem šestnáct škol. Naše škola byla vyhodnocena jako nejlepší ze všech! Získala krásný pohár za 1. místo a finanční odměnu.

Poděkování patří všem dětem za předvedené výkony a pěkné časy v této soutěži.

Ilona Klimešová