Florbaloví medailisté

31.01. 2016

Po florbalovém vítězství děvčat z šestých a sedmých tříd se na krajském kole výborně vedlo i dětem z 1. stupně. Dne 22. 1. 2016 změřily síly s ostatními týmy v Českých Budějovicích.

Dívky v základní skupině dvakrát prohrály, jeden zápas dovedly do vítězného konce. Čekal je tedy boj se ZŠ Katovice o celkové třetí místo v turnaji, který vyhrály.

Chlapci svůj turnaj začali prohrou. Po sérii výher se dostali až do vysněného finálového utkání. Svedli velmi vyrovnaný zápas se ZŠ Malonty, jenž jim přinesl vítězství, zlaté medaile a postup na TOP 8 ZÁPAD. Všem dětem moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sestava dívek: Lucie Nejedlá, Kateřina Holasová, Nikita Kyptová, Adéla Stiborová, Adéla Štefanová, Kamila Viturková, Vanessa Marešová, Lucie Přibylová, Tereza Vácová, Tereza Weberová, Eliška Paušová, Tereza Haplová, Klára Mládková, Markéta Kadlecová.

Sestava chlapců: Filip Petrásek, Daniel Jansa, Lukáš Novotný, David Štefan, Jakub Mareš, Matěj Gajdolín, Kryštof Nekola, Jakub Hybš, Tadeáš Faust, David Petrásek, Sebastian Pánek, Martin Novotný, Lukáš Prokeš.

Ilona Klimešová