Florbalové stříbro mladších žáků

02.12. 2019

V úterý 26.11. hostila hala v Sezimově Ústí florbalový turnaj mladších žáků základních škol.

Turnaj byl rozdělen do tří základních skupin. V té naší jsme postupně přehráli ZŠ Husovu Tábor (3:0), ZŠ Planou nad Lužnicí (3:0) a ZŠ Mladou Vožici (6:0). Jednoznačná vítězství nás pasovala do bojů o první tři místa. V nich jsme začali jednoznačnou výhrou nad ZŠ Bechyně (4:0). Slibně se vyvíjel i zápas s favoritem ZŠ Zborovskou Tábor, ve kterém jsme dlouho vedli, ale nakonec se rozešli smírně (1:1). Jeden obdržený gól v celém turnaji nás bohužel stál vítězství a díky to mu jsme obsadili druhou pozici za vítěznou ZŠ Zborovskou. Druhé místo je sice velkým úspěchem, ale chlapci jistě pomýšleli na příčku nejvyšší.

Sestava: J. Tuček - M. Máca, D. Petrásek, S. Pánek, L. Prokeš, M. Novotný, D. Hanzal, K. Čermák

Vladimír Máca