Florbalistky v Chotovinách

15.04. 2016

Florbalistky z prvního stupně naší školy vyrazily na již tradiční chotovinský turnaj. Šest týmů základních škol z okresu Tábor se utkalo ve čtvrtek 14. dubna.

Naše malé florbalistky hned v prvním utkání ukázaly svou hlavní sílu - neprostupnou obranu a bezchybnou brankářku. Za celý turnaj jako jediné družstvo neobdrželo jediný gól. Na druhou stranu ale nezbývaly síly na útok. Přes veškerou útočnou snahu vstřelila děvčata jedinou branku. Její autorkou byla Lucka Nejedlá a byla to vítězná trefa v utkání proti ZŠ z Bechyně. Ve zbývajících utkání proti základním školám z Chotovin, Tučap, Malšic a Soběslavi E. B. byl tedy konečný výsledek vždy 0:0. V celkovém pořadí turnaje naše škola obsadila pěkné 3. místo.

Sestava družstva: Lucie Nejedlá, Kamila Viturková, Kateřina Holasová, Adéla Štefanová, Adéla Stiborová Nikita Kyptová – všechny 3. A, Johana Nováková – 4. B, Tereza Vácová, Lucie Přibylová, Tereza Weberová – 5. A, Klára Mládková, Markéta Kadlecová – 5. B

Jan Holas