Fitness Studio Relax

09.06. 2018

Celkem 16 žáků si na Den dětí chtělo vyzkoušet sport a k tomu spoustu zábavy ve studiu Relax v Soběslavi. Nejdříve jsme vyrazili na krátkou, ale zato příjemnou procházku rozkvetlou Soběslaví. V devět hodin jsme se převlékli do sportovního. Začali jsme rozcvičkou a poté už následoval náročný kruhový trénink, při kterém si žáci na různých stanovištích vyzkoušeli svou sílu, obratnost a mrštnost. Po tomto namáhavém cvičení jsme se trochu zapoceni přesunuli do posilovny, kde byla možnost vyzkoušet mnoho zajímavých cvičebních strojů. Někteří si mezitím mohli zahrát squash nebo badminton. Po jedenácté hodině jsme si šli užít trochu legrace ven, zahrát plážový volejbal nebo zacvičit na workoutové hřiště.

S úsměvem na tváři jsme se vrátili kolem jedné hodiny zpět ke škole.

Všem studio Relax (https://relaxsobeslav.cz/) vřele doporučujeme. Udělali jsme něco pro své zdraví a přitom se příjemně pobavili.

Věra Ježková, Jana Jahodová