Čtenářský klub myšek

05.11. 2019

Děti z 2. A si zpestřily Čtenářský klub didaktickou vycházkou s překvapením. Podle mapy hledaly dané ulice, jež je vedly k cíli a cestou plnily různé úkoly. Konec cesty je dovedl do restaurace na místním zimním stadionu, kde musely ve skupinách složit obrázky soběslavských sportovců, v pracovním listě hledaly klíčová slova k článku a samozřejmě si také četly oblíbenou knížku. Za splněné úkoly je čekala odměna- párek v rohlíku a limonáda.
  Děkujeme za vstřícnost panu Martinu Křiklánovi, který nám poskytl prostor na realizaci klubu.

Ilona Klimešová, Eva Klimešová