Atletický přebor Táborsko - 1. stupeň

19.června proběhl na stadioně Míru v Táboře atletický přebor žáků 1.stupně za účasti 29. škol z celého okresu. Přebor se stal medailovou žní pro žáky naší školy. Získali jsme celkem 14 medailí. V celkovém hodnocení to znamenalo krásné třetí místo za táborskými školami se sportovním zaměřením. A zde je výčet všech medailí. Zlato – Linda Háková (50m), Matěj Fitl (skok daleký), Pavel Molík (50m), Karolína Kubíková (skok daleký). Stříbro – Kryštof Čížek (50m), Tomáš Haišman (kriket), Pavla Sumerauerová (kriket), Josef Šimek (kriket), Jan Křemen (skok daleký), Karel Molek (kriket), Stela Jansová (50m, kriket). Bronz – Vanesa Poláková (kriket), Linda Háková (500m).

Uznání také náleží všem, kteří přispěli body do celkového hodnocení. A to byli: Patrik Fitl, Daniel Turek, Vilém a Lukáš Rolníkovi, Amélie Havlíčková, Stella Valešová, Ema Zelingerová, Kristýna Danielová, Petr Šabatka, Stanislav Ženíšek.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a už se těšíme na příští, již 54. ročník atletického přeboru.

Drachovský, Makovcová