Atletický přebor Táborska – 1. stupeň

15.06. 2018

Ve středu 13. června se žáci naší školy zúčastnili okresního atletického přeboru v Táboře. Počasí nám tentokrát vůbec nepřálo a závody probíhaly za vytrvalého deště. Přestože nebyly podmínky jednoduché, všechny děti se snažily a předvedly dobré výkony.

V konkurenci 28 škol jsme obsadili konečné 11. místo. V soutěži jednotlivců si nejlépe vedla Adélka Štefanová z 5. A, která zvítězila v běhu na 800m a získala tak pro naši školu zlatou medaili.

Všichni žáci si za účast na závodech zaslouží velkou pochvalu. Reprezentovali nás:

1. ročník: L. Kulhavá, T. Dřevová, Š. Fogl, D. Ručka
  2. ročník: B. Stiborová, A. Stibor
  3. ročník: V. Holcová, L. Jansová, E. Prágrová, T. Marešová, L. Novák, D. Páleš, M. Hoško
  4. ročník: B. Koloušková, I. Slámová, R. Urban, J. Tuček, D. Hanzal
  5. ročník: A. Štefanová, P. Forsztáková, A. Vlna, D. Panský, D. Petrásek