Atletický přebor Táborska - 1. stupeň

Za značného vedra se 21.června konal v Táboře atletický přebor žáků 1.stupně. V konkurenci 27 škol jsme si vedli skvěle. Desetkrát nám patřily stupně vítězů. Jedna zlatá, pět stříbrných a čtyři bronzové medaile ozdobily hruď našich závodníků. Velice důležitým faktorem, který se promítl do konečného pořadí škol bylo, že body získalo všech 26 našich žáků. A jak to tedy vlastně dopadlo? Přímo, fantasticky. Předčila nás pouze škola Tábor Husova a my si šli pro pohár a medaile za druhé místo.

A kdo nás reprezentoval? P. Sumerauerová, M. Dvořák, D. Turek, L. Háková, J. Šimek, E. Chocholová, S. Peltán, J. Křemen, S. Ženíšek, P. Šabatka, S. Valešová, E. Zelingerová, A. Vilímková, P. Molík, M. Fitl,    K. Molek, E. Schmidtová, E. Vácová, L. Vaňková, V. Poláková, M. Paleček, F. Pimper, T. Fiala, N. Panská, R. Janoušková, A. Koloušková.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy a už se těšíme na další závody.

V.D + H.M