Výsledky hlasování v soutěži o nové logo školy

V říjnu 2022 jsme vyhlásili soutěž o vytvoření nového loga, které by škola mohla využívat v následujících letech jako oficiální logo školy.

Do soutěže poslalo 11 autorů celkem 24 návrhů (někteří vytvořili 2 i více návrhů). Hlasování o nejhezčí návrh, které probíhalo od 24. ledna do 7. února, se zapojilo 85 hlasujících. Nejvíce hlasů získal návrh paní Mgr. Marcely Parisové Musilové, 13 hlasů, na 2. místě se umístil návrh Kateřiny Sedláčkové (9.A) s 12 hlasy a na 3. místě návrh Denisy Drunecké (9.B) s 10 hlasy.

O vítězném logu, které by se mohlo používat jako oficiální logo školy, rozhodne komise složená ze zástupců pedagogů i s přihlédnutím na výsledky tohoto hlasování.