Mikulášská besídka

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

V pondělí 5.12. byla ve slavnostně vyzdobené herně školní družiny připravena pro děti z prvních tříd tradiční „Mikulášská besídka“.
   Děti netrpělivě očekávaly příchod Mikuláše, krásného anděla i zlobivého čerta. Připravily si pro ně vystoupení plné básniček a písniček. I čert překvapil svým hereckým výkonem. Postaral se také o symbolické potrestání a strašení zlobivých dětí.
Následovala celá řada čertovských soutěží, do kterých se s nadšením zapojily všechny děti. Za své snažení dostaly od Mikuláše sladkou odměnu. V programu nechyběla diskotéka i andělská brána. Děti si plně užily atmosféru besídky, která byla jedinečná a velmi veselá.

Vychovatelky ŠD