Hravý týden pro zvídavé čtenáře (22.8. – 26.8.)

Příměstský tábor nesl název Kouzla, čáry a záhady. Celý týden nás provázela soutěž „O ohnivý pohár“.

Děti se seznámily s Kimovou hrou, kouzelným písmem, výrobou erbů jednotlivých kolejí, dále zvládly čtenářské metody I.N.S.E.R.T., dotazník, pětilístek, dokonči příběh aj.

V přírodě si vyzkoušely malbu na plátno, odlévání stop, zálesácké zásady a také hledání pokladu podle indicií.

Protože počasí nám zpočátku týdne nepřálo, děti si také vytvořily komiks na PC. Svoji znalost pohádek si mohly ověřit pomocí kvízu v naší krásné knihovně. Zajímavé odpoledne prožily díky panu J. Bodlákovi a jeho kamarádům, kteří si pro ně připravili různé modely letadel a dron.

Velkou pochvalu si zaslouží rovněž celý kuchařský tým, který se po celý týden o děti vzorně staral.

Ilona Klimešová, Adam Klimeš