Halloween ve školní družině

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

V říjnu byly některé činnosti v naší školní družině motivovány svátkem, který k nám přišel z Anglie a Ameriky – „Halloweenem“.

Ve čtvrtek 20. října bylo pro děti připraveno zábavné odpoledne. Plnily zajímavé a různorodé úkoly. Hledaly ztracené dýně, mohly si zasoutěžit v přetahování lanem s čarodějnicí, zahrály si s ní na honěnou i další halloweenské hry.

Zúčastnily se kresby na chodníku v soutěži „O nejhezčí dýni“. Vytvořily si netopýry na špejli, strašidelný hrad i další výzdobu.

Dětem z 2.A se podařilo vydlabat a vyřezat velkou dýni. Ta se stala hezkou dekorací na školním dvoře. Všechny děti měly ze svého vydařeného díla velkou radost.

Protože Halloween má trochu čarodějnický nádech, využili jsme této atmosféry k přečtení úryvků z knihy Harry Potter od J.K.Rowlingové.

Děti ve všech aktivitách spojených s Halloweenem prokázaly velkou fantazii, rychlost, obratnost, postřeh. Za jejich snahu je čekala sladká odměna.

Jitka Macháčková, Dagmar Pechová