Florbalistky opět vítězně

V úterý 23. 11. 2021 se utkalo deset dívčích družstev z 8. a 9. tříd v okresním kole florbalového turnaje v Sezimově Ústí. Družstva byla rozdělena do dvou skupin po pěti týmech. Naše děvčata ve skupině postupně porazila tato družstva:

ZŠ Soběslav Komenského – ZŠ Chýnov 4 : 0
ZŠ Soběslav Komenského – ZŠ Planá nad Lužnicí 3 : 0
ZŠ Soběslav Komenského – ZŠ Sezimovo Ústí 2 : 0
ZŠ Soběslav Komenského – ZŠ Mladá Vožice 2 : 0

Po základní skupině bez jediné prohry postoupilo družstvo naší školy do finálové skupiny pro dvě první družstva z každé skupiny. Do této skupiny postoupily společně se Základní školou z Mladé Vožice a přinesly si tak první vítězství ze základní skupiny. Ve zbývajících zápasech nejprve porazily ZŠ Tábor Zborovského 1 : 0 a v posledním utkání Gymnázium Soběslav také 1 : 0.

Naše družstvo navázalo na celkové vítězství děvčat ze 6. a 7. tříd a nenechalo se tak zahanbit a zvítězilo bez jediné prohry a bez jediné obdržené branky!

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sestava družstva: Lucie Nejedlá, Kamila Viturková, Karolína Šimečková, Nikita Kyptová - všechny 9.A, Pavla Forsztáková 9.B, Nikola Tupá 8.A, Kateřina Pospíšilová, Agáta Valešová, Karolína Hamajová, Petra Kadlecová - všechny 8.B

Jan Holas