Florbal - starší žákyně

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

V úterý 15. 11. 2022 se vydaly dívky 2. stupně, konkrétně žákyně 8. a 9. tříd na florbalový turnaj do sportovní haly TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí. Děvčata svedla souboje ve dvou halách. Část týmů bojovala v Sezimově Ústí a část v Táboře. Naše družstvo bylo nasazeno společně s devíti školami okresu Tábor do haly v Sezimově Ústí.

Těchto devět škol bylo rozděleno do dvou skupin. Naše děvčata v šesti utkáních posbírala vždy po bojovném výkonu tři výhry, dvě remízy a jednu prohru. V celkovém účtování pak obsadila skvělé 5. místo. Všech devět děvčat zaslouží velkou pochvalu za reprezentaci naší školy.

Družstvo hrálo v tomto složení:

V. Moravcová (9.A), D. Drunecká (9.B), K. Hamajová (9.B), P. Kadlecová (9.B),

K. Pospíšilová (9.B), A. Valešová (9.B), V. Holcová (8.A), L. Jansová (8.A), G. Vlnová (8.A),

B. Kleinová (8.A), T. Rokosová (8.B).

Ježková Věra