Florbal chlapci 6. a 7. třídy

Poslední listopadový den se v Táboře v hale Mír utkali chlapci 6. a 7. tříd ve florbalu. Naši reprezentanti ve skupině nepoznali hořkost porážky. Postupně porazili tyto základní školy: ZŠ Bechyně FK 4 : 0, ZŠ Sezimovo Ústí Šk. nám. 5 : 2, ZŠ Choustník 4 : 1 a se ZŠ Helsinská remizovali 1 : 1. S těmito výsledky vyhráli svou skupinu a postoupili do bojů o 1. až 4. místo.

V prvním utkání ve finálové skupině nejprve porazili ZŠ Mladá Vožice 2 : 0,  poté ale prohráli se ZŠ Chýnov 2 : 3, když v poslední minutě neproměnili 3 vyložené gólové šance. (Remíza by stačila k celkovému vítězství v turnaji.) V celkovém pořadí jsme i tak obsadili vynikající 3. místo.

Za reprezentaci školy děkujeme těmto žákům:

Mládek H., Hynek M., Slabý V., Kolář T., Čížek J., Holas J., Ježek M., Klee B., Šimeček F.