Česko Slovensko má talent

Milí žáci, rodiče, kamarádi!

Sledujete soutěž Česko Slovensko má talent? Příští sobotu, tj. 19.11. 2022 od 20:15 byste měli. V živém přenosu semifinále této soutěže se představí tři žákyně naší školy. Lucka Jansová, Verča Holcová (8.A) a Terezka Roháčková z 6.B se protancovaly s taneční skupinou Movement Studios až do vyřazovacích bojů jedné z nejznámějších světových televizních soutěží.
Koukat se jen ale nestačí. Pokud chcete vidět holky i ve finálovém kole, bude zapotřebí posílat SMS hlasy. Za holky děkujeme za Vaši případnou podporu a za sdílení tohoto příspěvku jakýmkoli způsobem.

Hrdá ZŠ Soběslav, Komenského 20