Atletická olympiáda prvního stupně - Tábor

23.05. 2022

Po dvouleté odmlce se v Táboře uskutečnila atletická olympiáda žáků prvního stupně. A naši žáci se zde rozhodně neztratili.
   V konkurenci 27 škol nám patřilo krásné páté místo ozdobené čtyřmi medailemi. Na zlatou dosáhli Lukáš Rolník v hodu kriketovým míčkem druhých tříd a Pavel Molík ve skoku dalekém třetích tříd. Stříbrnou medaili pověsilo na krk Vanesse Polákové za hod kriketovým míčkem třetích tříd a Josefu Šimkovi v téže disciplíně prvních tříd medaili bronzovou. V dalších šesti disciplínách nám patřilo krásné čtvrté místo, které bylo oplakáno drobnými slzičkami.
   Poděkování patří všem 25 žákům, kteří ve velkém vedru vzorně reprezentovali naši školu.

Makovcová Hana, Drachovský Vladimír