Zábavné velikonoční dopoledne v 1. A

18.04. 2019

Ve středu 17. dubna nám děti z 1. A dokázaly, jak umí být šikovné. Nejprve si poskládaly puzzle s velikonočními zajíčky, složily rozbitá vajíčka s číslicemi, vyzkoušely si, jestli zvládnou velikonoční pracovní list. V počítačové učebně zdatně plnily matematické úkoly. Pak je čekal asi nejtěžší úkol dne, a to upéct velikonoční linecké cukroví. Přesto, že byly v naší kuchyňce poprvé, tak se tohoto úkolu zhostily na výbornou. Poslední vyučovací hodinu dostaly pracovní list „Jarní vycházka“, kde měly například zjistit, jak voní květina nebo najít zvíře, které leze, plave, běhá a létá. Líbilo se jim, že sluníčko dokáže pohladit jejich tváře a také si zahrály na klíčící semínko. Dopoledne nám rychle uteklo a všichni jsme si na závěr spokojeně popřáli pěkné Velikonoce.

Ilona Klimešová