Volby do Školské rady - rodiče

Vážení rodiče,

děkujeme, že jste se rozhodli zvolit zástupce z řad rodičů do školské rady.

Po rozkliknutí hlasovacího dotazníku (pod tímto článkem) budete vyzváni k přihlášení se do školního Google účtu Vašeho dítěte (jmeno.prijmeni@edu.zssobeslav.cz). Pokud vyzváni nebudete, nejspíše jste na svém zařízení již nějakým Google účtem přihlášeni.

Volba Vám bude umožněna pouze po přihlášení školního G účtu, nikoliv soukromého (z důvodu zajištění max. 1 hlasování). Pokud máte na naší škole více dětí, lze hlasovat vícekrát (z každého G účtu zvlášť).

Pokud Vám systém po rozkliknutí dotazníku hlásí, že "Potřebujete oprávnění", nejste přihlášeni ve školním G účtu. Odhlašte se ze svého soukromého účtu a přihlašte se do školního. Jednodušší variantou pak je použít k hlasování zařízení, na kterém má Vaše dítě instalovanou učebnu Google Classroom, kterou používá k distanční výuce.

Hlasování je zcela anonymní. Přihlášení se školním G účtem je vyžadováno pouze z důvodu zajištění spravedlivého hlasování (jedno dítě = jeden hlas). V hlasovacím formuláři není aktivovaný sběr e-mailových adres, takže nikdo (včetně vedení školy i autora formuláře) neuvidí, ze kterých účtů již bylo hlasováno. Samozřejmě nikdo neuvidí ani jak bylo z jednotlivých účtů hlasováno. Výsledkem je pouze graf s četností hlasů pro jednotlivé kandidáty.

V případě jakýchkoli potíží s hlasováním pište na e-mail lisl@edu.zssobeslav.cz.

Hlasovat můžete zde - HLASOVACÍ FORMULÁŘ PRO VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY (hlasovací formulář bude aktivován 14. 6. 2021 v 8:00)