Pekelná návštěva

02.12. 2021

Čerti, Mikuláš a anděl navštívili školní družinu již ve čtvrtek 2. prosince.

Děti prvních tříd nejprve musely dokázat své znalosti o životě čertů. Poté přišli čerti v doprovodu Mikuláše a anděla. Hrůzostrašný Lucifer malinko všem pohrozil, ale jinak se celé dopoledne neslo v duchu čertí pohody.

Paní učitelky s dětmi si připravily společné vystoupení v podobě zpěvu nebo recitace básně, za které si vysloužily mnoho sladkých odměn. Poté následovalo mnoho různých soutěží, které děti s radostí plnily.

I když byla v některých dětech malá dušička, všichni byli stateční a slibovali, že už budou hodní a budou poslouchat paní učitelky a své rodiče.

Nikdo se bát nemusel, protože naši čerti do pekla děti nenosí, jenom každému udělali na památku znaménko černou barvou na tvář.

Kolektiv vychovatelek ŠD