Online výuka - preventivní informace

09.09. 2020

Vážení rodiče,

z preventivních důvodů, kdy i v našem okolí stoupá počet nakažených nemocí COVID 19, Vám zasíláme informaci o jednotném způsobu on-line výuky v případě uzavření třídy či školy.

Celá škola bude pracovat on-line v jednotném prostředí služby Google Classroom (Učebna, Meet) dle upraveného rozvrhu. Jednotná platforma platí pro všechny žáky školy (snadnější orientace pro rodiče, kteří mají ve škole více dětí). V případě uzavření školy nebo třídy Vám upravený rozvrh zašle Váš třídní učitel. Formu výuky budou určovat jednotliví vyučující.

Ti žáci, kteří nemají možnost pracovat s PC technikou, nemají internetové připojení, budou dostávat práci ke vzdělávání papírovou formou.

Abychom byli všichni včas připraveni, posíláme Vám v příloze postup, jak se přihlásit ke službě Google na PC nebo na mobilním zařízení (tablet, chytrý telefon). V případě potíží s přihlášením nás kontaktujte.

O dalším vývoji Vás budeme průběžně informovat.

Děkujeme za pochopení a spolupráci v této nelehké situaci.

Mgr. Jan Holas, ředitel školy