Informace k testování od 3. 1. a od 17. 1. 2022

Vážení rodiče,

na základě nového mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví Vás informuji, že od pondělí 3. 1. 2022 bude dál probíhat každé pondělí a čtvrtek testování všech žáků na onemocnění covid-19.
V případě pondělní nebo čtvrteční nepřítomnosti žáka ve škole je pak žák testován po příchodu do školy.

Od pondělí 17. 1. 2022 bude testování probíhat jednou týdně – v pondělí.
V případě pondělní nepřítomnosti žáka ve škole je pak žák testován po příchodu do školy.

Zákonný zástupce žáků 1. – 3. tříd může být přítomen u testování svého dítěte.

Žádám Vás, abyste byli v případě pozitivního výsledku testu Vašeho dítěte k zastižení na telefonu pro případné vyzvednutí svého dítěte.

Další informace naleznete v příloze v letáku od ministerstva ZDE.

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do nového roku

Mgr. Jan Holas, ředitel školy