Florbalový turnaj dívek

20.02. 2020
Florbalový turnaj dívek

Dne 18. 2. 2020 se dívky z prvního stupně naší školy vypravily na florbalový turnaj do Sezimova Ústí. I přes to, že náš tým byl jednoznačně nejmladší, si nevedl vůbec špatně. Po jedné výhře a remíze skončil díky jedné brance na druhém místě ve skupině. V závěrečných bojích sice utržil dvě porážky, ale i tak obsadil pěkné šesté místo. Děvčatům patří poděkování za velkou bojovnost a nasazení.

Sestava hráček: Veronika Holcová, Lucie Jansová, Gabriela Vlnová, Anna Hrušková, Julie Hryzáková, Nikola Křemenová, Nela Panská, Anna Chocová, Rozálie Janoušková, Emma Klimentová a Lenka Hrušková

Ilona Klimešová